Sponsorzy runtrack.pl

Wielu nie wierzyło, że się uda, a jednak!. Ścieżki Biegowe Runtrack doczekały się sponsorów. Mecenasem 5 km (zielonej) pętli została Cottonina Villa & Mineral SPA Resort. Z kolei najdłuższa 10 km pętla (czerwona) oznakowana jest logotypami Malinowego Dworu.

Wybór nieprzypadkowy, bowiem sponsorzy tras stanowią świetną bazę wypadową dla biegaczy. W obu hotelach nie tylko można się dobrze wyspać, ale też zjeść. Oba też mają genialne zaplecze rehabilitacyjne i spa. Reklama obiektów znalazła się również na stronie www.runtrack.pl, co stanowi jasny komunikat dla osób odwiedzających witrynę, że w tych obiektach biegacz znajdzie wszystko co mu do szczęścia potrzebne. Przede wszystkim informację o tym gdzie w Świeradowie-Zdroju można biegać ( z dala od zgiełku, w otoczeniu natury, nie niszcząc kolan).

Logotypy obu sponsorów zawieszone są na każdym słupku kierunkowym danej trasy. Będą tak pięknie się prezentować do jesieni przyszłego roku. A jeśli współpraca z Lasami Państwowymi (Nadleśnictwem Świeradów) będzie się układać – dłużej. Dzięki sponsorom łatwiej będzie utrzymać trasy i naprawić szkody, bo natura i człowiek wyrządzają je regularnie.

Bardzo dziękujemy za zaufanie i wsparcie! A Państwa zapraszamy do testowania: biegowego, nordic walking, na niedzielny spacer, czy wyciszenie. Start i meta na „Tewie” (duży parking powyżej dolnej stacji kolei gondolowej).