XVIII Charytatywny bal rady rodziców

charytatywny bal rady rodziców

Bal Charytatywny Rady Rodziców MZS w Świeradowie Zdroju zyskał nowy look. Opłacało się iść pod prąd. Kto nie ryzykuje nie pije szampana.

Blisko stu sponsorów i ponad dwieście nagród. Na koncie 9.150,00 zł przychodu. Do tego nowa lokalizacja i odświeżona formuła. Tak krótko można podsumować XVIII Charytatywny Bal Rady Rodziców MZS w Świeradowie-Zdroju. Hotel Biały Kamień ugościł 64 uczestników imprezy, a świetną oprawę muzyczną zapewnił Dj Michał.
Ubiegłorocznego wyniku finansowego z licytacji oraz losowania „kotylionów” przekazanych przez Sponsorów, nie udało się pobić. Różnica niewielka – 320, 00 zł. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że na tegorocznym Balu zabrakło wielu zwolenników tradycyjnej formuły. A szkoda.
Rekordu nie było, ale sukces jest. Jak co roku! Bo cel tej imprezy od lat się nie zmienił. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby NASZYCH Dzieciaków.
Dlatego w imieniu organizatorów pragnę bardzo podziękować przybyłym Gościom i Sponsorom za zaufanie i serce jakie okazali. Chapeau bas