XIX Bal Charytatywny Bal rady rodziców

bal rady rodziców

Padał rekord za rekordem‼️
Taki był XIX Bal Charytatywny Rady Rodziców MZS w Świeradowie-Zdroju.
Pierwszy padł godzinę po rozpoczęciu imprezy, kiedy wszystkie kotyliony zostały wykupione.

Drugi, gdy tort ufundowany przez Domowe Wypieki, dzięki wspólnej licytacji osób przy stoliku nr 7, został sprzedany za 2.000 zł‼️ Na największy rekord złożyli się sponsorzy i uczestnicy Balu – ze sprzedaży biletów, losów, kotylionów i licytacji udało się uzbierać 13.626 złotych.

Połowa z tych pieniędzy powędruje do Adam Palbow, by wspomóc jego rehabilitację i powrót do zdrowia.
Adam mamy nadzieję, że energia jaka unosiła się przez cały wieczór dotarła do Krakowa.

Poza energią mógł też dotrzeć cudowny głos Agata Hylińska, która swoim występem przeniosła Bal w inny wymiar wzruszeń.
Podziękowania należą się również Adrian Mleczek i jego Partnerce, którzy prócz pokazu rumby nauczyli nas tańczyć cha-chę i salsę.

A wśród uczestników nie lada postaci: Cezar i Kleopatra, Zorro i Esmeralda, Leon Zawodowiec i Matylda, stróże prawa, kapitanowie statków, damy i syreny. Brawa za inwencję, wykonanie i podejście do tematu Balu jakim był: Hollywood.
Dziękujemy wszystkim gościom, sponsorom, managerom i obsłudze Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort za otwarte serce, zaangażowanie i wsparcie!

Możecie być z siebie dumni! My jesteśmy.

Dla takich chwil wiem, że nasz wysiłek włożony w organizację imprezy był tego wart. Całej „Brygadzie RR” (czyli komitetowi organizacyjnemu Balu Rady Rodziców) która również pracowała na ten sukces, ukłony i wyrazy szacunku!